top of page

JÓGOVNA

vizuální identita

Jógovna je jedno z prvních jógových center v Praze sídlící ve starém domě na Praze 1, který v sobě skrývá kouzelnou atmosféru. K jejím 6. narozeninám se stala certifikovaným Jivamukti Yoga studiem, a tak si nadělila novou identitu.
Chtěli jsme vizuálně reflektovat charakter Jógovny, který již má - příjemný, moudrý, uklidňující. Nepravidelná typografie působí spirituálním dojmem a symbolizuje nedokonalost, se kterou do studia každý vstupuje. S cílem relaxace, uvolnění, napojení na své tělo i mysl. 
jogovna_elizatelier.jpg
vizuální identita: Eliška Zvolská
animace: Michaela Cubinková
 
Jóga je jednota a právě toto spojení jsme chtěli zobrazit v symbolu značky. Nedokonalém, rozpojeném písmenu O. Symbolizuje stav, ve kterém každý na lekci přichází. Se svými pocity, starostmi, problémy. S cílem napojit se. Na sebe, své tělo, mysl, ale i okolí. Sjednotit se.
Dalším rozpoznávacím artefaktem, který se identitou prolíná se stal ručně malovaný strop sálu Jógovny. Ve studiu najdeme spoustu prvků, které jsou vytvořeny ručně, řemeslně s cílem upcyklace a využití materiálu jinak určeného k odpadu.
jogovna_elizatelier.jpg
jogovna.jpg
bottom of page