Karavan stories

branding

projekt:

Karavan stories není jen food truck. Kromě netradičního cateringu a výběrové kávy nabízí i chill out zónu s jedinečnou 'hygge' atmosférou. Místem pro setkávání a vyprávění příběhů. 

Tohle 'příjemno' je vyobrazeno ikonickou ilustrací snové krajiny, jíž Karavan projíždí. Vytvořené v teplých zemitých barvách.

Ilustrace se dál aplikuje i ve své minimalistické linkové verzi na dekorativní produkty Karavanu, které vlastnoručně vyrábí s myšlenkou na přírodu.

vizuální identita

vizitky, šablony dokumentů, vizuální styl fotek, návrh viz. komunikace na soc. sítích, návrh packagingu, visačky, nálepky

Centrum pro rodinné firmy je organizací učitelů univerzity VŠE, kteří pomáhají rodinným firmám správně fungovat.

Značka je postavena na konceptu včelích pláství, které tvoří podpůrnou strukturu a chrání si tak své know-how, podobně, jak je tomu v rodině.

Kromě vizuální identity jsme vytvořili několik produktů především na velkou konferenci CRF, kterou jste mohli zaznamenat třeba v magazínu Forbes.

Centrum pro

rodinné firmy VŠE

vizuální identita

vizitky, šablony dokumentů, vizuální styl fotek, příprava produktů pro konferenci - visačky, rollupy, design prezentací, brožury, inzerce do Forbes

branding

by Greyson

branding & creative direction

Koncept české značky byGreyson je postaven na struktuře přírodních přízí, například bavlny, která je zobrazena akvarelovou skvrnou.

Po vytvoření vizuální identity jsme navázali dlouhodobou spolupráci v rámci nového nastavení vizuální komunikace, správy sociálních sítí a tvorby celkového obsahu značky. Adekvátní změnou se nám podařilo zvýšit obrat firmy o dvounásobek. Na správném vizuálu záleží.

vizuální identita, produkce, styling a focení obsahu na sociální sítě, správa sociálních sítí, tvorba bannerů, tiskoviny - vizitky, nálepky, děkovné kartičky, visačky, packaging

StayWonder

branding & web

web & Anti-bride editorial

Urban Magazine

Noi Italia

branding & web

Girlscape

branding

graphic collaboration

ROJI

Zestó

branding

branding & web

Renáta Muchová

Vinařství Krutákovi

branding

Jste připraveni           udělat

první krok               vašeho projektu?

Kavárna Karma

branding

© elizatelier 2020

logo_elizatelier_bile.png
  • mail
  • White Facebook Icon
  • White Instagram Icon