top of page
Grain.jpg
Tvoříme značky, které se neprezentují "jen" krásným logem a pěknou estetikou. Tvoříme značky, které vizuálně reflektují své hodnoty. Tvoříme ucelené vizuální identity vycházející ze strategie značky. Tvoříme značky, co mají duši.
eliska zvolska.jpg

Ahoj,

jmenuji se Eliška Zvolská (Krutáková) a začátkem roku 2018 jsem založila studio elizatelier jako svou praxi grafického designu s cílem tvořit estetické značky, které dávají smysl.
 
Ke grafice mě přivedla klikatá cesta, díky které mám mnohem větší rozsah. Počínaje vystudováním jednooborové psychologie, přes několik stáží v marketingovém odvětví, designových časopisů, stylingu a produkce v TV, až po studia multimediálního designu na univerzitě KEA v Kodani.
Praha
Každým projektem vás budu od začátku do konce provázet já. Stojím u zrodu všeho, co elizatelier vypouští do světa, a přesto jde o studiové služby, nikoliv freelance grafiku. Studio dlouhodobě spolupracuje s profesionály ve svém oboru a naše standardní služby tak můžeme doplnit o profi fotky, texty, nebo úpravu kódu na e-shopu. Přemýšlíme nad značkami koncepčně a dokážeme je vytvořit se vším, co potřebujete pro svůj start. 
studio elizatelier.jpg
Praha
elizatelier.jpg
LET'S CREATE
TOGETHER
bottom of page