top of page
Grain.jpg
Tvoříme značky, které se neprezentují "jen" krásným logem a pěknou estetikou. Tvoříme značky, které vizuálně reflektují své hodnoty. Tvoříme ucelené vizuální identity vycházející ze strategie značky. Tvoříme značky, co mají duši.
eliska zvolska.jpg

Ahoj,

jmenuji se Eliška Zvolská (Krutáková) a začátkem roku 2018 jsem založila studio elizatelier jako svou praxi grafického designu s cílem tvořit estetické značky, které dávají smysl.
 
Ke grafice mě přivedla klikatá cesta, díky které mám mnohem větší rozsah. Počínaje vystudováním jednooborové psychologie, přes několik stáží v marketingovém odvětví, designových časopisů, stylingu a produkce v TV, až po studia multimediálního designu na univerzitě KEA v Kodani.
Praha
Každým projektem vás budu od začátku do konce provázet já. Stojím u zrodu všeho, co elizatelier vypouští do světa, a přesto jde o studiové služby, nikoliv freelance grafiku. Studio dlouhodobě spolupracuje s profesionály ve svém oboru a naše standardní služby tak můžeme doplnit o profi fotky, texty, nebo úpravu kódu na e-shopu. Přemýšlíme nad značkami koncepčně a dokážeme je vytvořit se vším, co potřebujete pro svůj start. 
 • Když chci pro svou značku jen logo, můžu se na vás obrátit?
  V dnešním světě obrovské konkurence silně věříme, že základní prvek vizuální identity jako je logo pro dostatečnou odlišitelnost nestačí. Pokud na vizuální identitu nemáte velký kapitál, pak nabízíme minimální balíček One Shot, kde kromě rozsáhlého procesu tvorby loga je i výběr firemního písma, barev a dispozice šablon na sociální média.
 • Tvoříte i menší/větší úpravy zavedené identity?
  Ano. Pokud značka již úspěšně na trhu funguje, není nutné ji měnit od základu. Můžeme vzít prvky, které fungují, jsou již zapamatované u dané cílové skupiny a dotvořit zbytek vizuální identity.
 • Jaké služby elizatelier nabízí?
  Vytváříme značky od A do Z. Začínáme brandovou strategií, která se promítá do vizuální identity. Součástí jsou tiskoviny i šablony pro prezentaci na sociálních médiích. Tvoříme grafiku na obalové materiály a webové prezentace. Unikátní návrhy web designu dle potřeb projektu a pohodlné uživatelské zkušenosti. Weby a e-shopy stavíme na osvědčených platformách. Podrobně popsané služby, proces tvorby i nabízené balíčky najdete TADY.
 • S kým studio spolupracuje?
  Dlouhodobě spolupracujeme s profesionálkami v oboru tvorby textací a fotografie. Pomoci můžeme také v oblasti kódu, konkrétně na e-commerce platformě Shopify.
studio elizatelier.jpg
Praha
elizatelier.jpg
LET'S CREATE
TOGETHER
bottom of page